KONST / Litografier / Litografier 7314370
nr 731 4370
Litografier
2 st, 5/80 + E. A, signerade, motivets mått: 44x52 + 63x41
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 december 2011
kl 17:48:18
500 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr